DIY Blikje Versieren – Met een Kitsch Kitchen Servet

Een leeg blikje is meer dan gewoon afval – het is een mini canvas voor je creativiteit. In deze blog laat ik je zien hoe je een blikje kunt versieren met een vrolijke servet van Kitsch Kitchen. Of je nu houdt van bloemen, felle kleuren of retro printjes: dit is dé DIY om van een saai blikje een echte eyecatcher te maken.

We raakten geinspireerd door Anna King van @makinghomematter op instagram en maakten onze eigen versie! https://www.instagram.com/reel/DHwNvG-t-XJ/?igsh=ZHB5dGZiZmVjeHBs

Waarom een blikje versieren?

  • Het is duurzaam (yay upcycling!)
  • Het kost bijna niks
  • Het is superleuk om te doen
  • Je krijgt een uniek item voor je interieur, feestje of als cadeautje

 

Wat heb je nodig:

  • Leeg en schoon blikje (bonen, soep, frisdrank – alles kan)
  • Kitsch Kitchen servet (of een andere met een toffe print)
  • Mod Podge of decoupagelijm
  • Kwastje
  • Schaar
  • Optioneel: matte of glanzende vernis
napkins tin craft

Zo versier je jouw blikje stap voor stap!

1. Blikje voorbereiden
Haal het etiket eraf, maak het blikje goed schoon en droog. Scherpe randjes? Even gladmaken met een tang of vijl.

2. Servet scheiden
Gebruik alleen de bovenste laag van het servet – dat is de laag met de print.

3. Lijm aanbrengen
Smeer een dun laagje lijm op het blikje. Leg het servet er voorzichtig op en strijk het glad met je vingers of een kwastje. Wees lief voor de servet – die scheurt snel!

4. Laat het drogen & afwerken
Als het droog is, kun je er nog een laagje Mod Podge of vernis overheen doen voor bescherming en een mooie finish.

5. Klaar is je kunstwerkje!
Gebruik het blikje als vaasje, pennenhouder, waxinelichthouder of verzamel er leuke spulletjes in. Gegarandeerd een blij-maker!

Extra tip                                                                                                                       

Combineer verschillende blikjes en servetten voor een kleurrijke set. Denk: tafelstyling, tuinfeest, picknick of vrolijke rommelhoekjes in huis.

Meer inspiratie nodig?

Zoek op “DIY blikje versieren”, “knutselen met servetten” of “upcycling ideeën” en je komt in een wereld van creatieve happiness terecht. En geloof me: met een Kitsch Kitchen printje wordt álles leuker.